اینورتر امرن

فروش اینورتر امرن – قیمت درایو Omron

اینورتر امرن در توانها و مدلهای مختلفی تولید و عرضه می گردد که هر مدل قابلیت و ویژگیهای خود را داشته و برای کاربرد خاصی طراحی شده است . اینورتر Omron  در حال حاضر در اغلب صنایع کشور از جمله صنایع نساجی ، صنعت کاشی و سرامیک ، صنعت فرش ماشینی و موکت ، صنایع غذایی ، صنایع خودرود و بخش های وابسته به آن ،  کارخانجات تولیدی ، صنعت چاپ و بسته بندی و  غیره مورد استفاده قرار گرفته و به دلیل قابلیتهای منحصر به فرد از جمله سهولت استفاده و قیمت مناسب ، استفاده از اینورتر امرن روز به روز بیشتر می شود .

شرکت کیان کنترل نیک |نمایندگی Omron در ایران | عرضه کننده ی تمامی محصولات امرن درزمینه ی Motion & Drives  ( موشن و درایو ) بخصوص اینورتر امرن می باشد. مجموعه ای از سیستم های کنترل ماشین شامل:سری Nj ، کنترلر Trajexia ،سرو Accurax،اینورتر ها.

فروش اینورتر امرن در نمایندگی امرن (شرکت کیان کنترل نیک) همراه با کمترین قیمت و تضمین اینورتر امرن اصل را از نماینده Omron |شرکت کیان کنترل نیک | بخواهید.

اینورتر امرن در توان ها و مدلهای مختلفی عرضه می گردد که هر مدل اینورتر Omron  برای کاربرد خاصی طراحی شده است .

 نمایندگی Omron در حال حاضر تمامی مدلهای اینورتر امرن را از توان 400 وات تا 315 کیلووات ارائه نموده و علاوه بر فروش اینورتر امرن ، نصب و راه اندازی ، عیب یابی و تعمیرات اینورتر امرن را بر عهده دارد .

 

 

اینورتر MX2 امرن(OMRON)

اینورتر RX2 امرن (OMRON)

اینوتر RX امرن (OMRON)

اینورتر L1000 امرن (OMRON)

اینورتر J1000 امرن (OMRON)

اینورتر A1000 امرن (OMRON)

اینورتر V1000 امرن (OMRON)

اینورتر Q2A امرن (OMRON)